Blog

Jeseň s čajom Matcha!

Jesennú únavu pozná každý z nás. V lete nás prebudia samotné lúče slnka, no na jeseň ich vídavať čor...

Rozdiel medzi variantami čaju Matcha Day Kasai a Matcha Day Jimen

antioxidant-bamboo-bamboo-whisk-1418360Rozdiel medzi variantami čaju Matcha Day Kasai a Matcha Day Jimen

Ako ste si mohli všimnúť v našom eshope ponúkame  dve varianty čaju Matcha a to variantu Kasai a Variantu Jimen. Čím sa tieto dve varianty líšia vám priblížime v nasledujúcom článku.

Zdravé Smoothie s Matchou – Ako súčasť Ketónovej diéty na chudnutie

Pestrofarebná, vitamínová bomba, smoothie miska s čajom Matcha, vám ráno dodá všetku potrebnú energiu aby ste si vychutnali váš deň naplno!

Táto smoothie miska, plná vitamínov, vlákniny a minerálov je súčasťou mnohých Ketónových diét a dokáže vás hneď z rána dostať späť do formy. Pre použitie jedinečnej, a správne vybranej kombinácie, tých najzdravších surovín, ktoré vám táto vitamínová bomba poskytne, vám tento recept dodá všetky druhy zdraviu prospešných látok. Keď ju raž vyskúšate, už nikdy viac nedáte od nej ruky preč!

Jahodový Matcha Puding s Chia Semienkami: Tak Lahodný a Zdravý!

Matcha puding s Chia semienkami prináša lahodnú silu antioxidantov a iných neuveriteľných živín.

Tento super jednoduchý recept, dezert, chutí úžasné a je plný skvelých a zdravých ingrediencií. Je to jeden zo zdravých dezertov, ktoré môžete jesť a pritom sa nemusíte obávať nadbytočných kíl. Môžete pridať horský med alebo stéviu, ak ho chcete trošku osladiť, ale ak by ste chceli viac osviežujúcu chuť, tak to nie je potrebné.

10 Úžasných výhod zeleného čaju Matcha

Dlhoročná tradícia japonskej kultúry nám priniesla a predviedla ten najkvalitnejší unikátny zelený čaj, ktorý dodnes nepozná konkurenciu. Čaj, ktorý ponúkame, sa vyrába z mladých čajových listov, bohatých na živiny, vitamíny a minerály. Tie sú ručne vyberané z vrcholcov rastlín čajovníka rodu Camellia sinensis, priamo zo záhrad Uji, v Kyote v Japonksu, ktoré sú známe ako rodisko čaju Matcha.  Rastliny čajovníkov sa posledné tri týždne zatieňujú aby sa uvoľnilo čo najviac chlorofylu a tým pádom vznikol nenapodobiteľný výživový účinok tohto unikátu. Po zbere sa čajové listy ručne zozbierajú, a rozomelú na kamenných mlynoch na jemný prášok. Ten sa potom uchováva mimo dosahu svetla a kyslíka, aby sa zachovala jeho brilantná zelená farba a antioxidačné účinky.Tento zázračný elixír sa spotrebováva už viac ako tisíc rokov na ďalekom východe a dnes je považovaný za jednu z najsilnejších super potravín na dnešnom trhu.

Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.