Pestrec mariánsky

Pestrec

Pečeň je jedným z najdôležitejších orgánov v ľudskom tele, keďže priamo ovplyvňuje náš metabolizmus, tvorbu žlče, detoxikáciu organizmu a mnoho iných kľúčových procesov. Na to, aby pečeň správne fungovala a bol možný jej detox, je vynikajúci Pestrec, ktorý obsahuje účinnú látku silymarín. Táto látka sa z bežnej strave nachádza len minimálne a preto je potrebné ju pravidelne dopĺňať. Existuje však bylina, ktorá ju prirodzene obsahuje, a to v skutočne pozoruhodných množstvách. Je ňou práve Pestrec mariánsky, ktorý je kľúčovou surovinou našich produktov určených na detox pečene.

Viac textu ...

Pestrec mariánsky je vhodný najmä pre ľudí, ktorých trápia problémy s pečeňou, prípadne hľadajú čo najúčinnejšiu prírodnú formu, ako tento dôležitý orgán účinne vyživiť, detoxikovať a zlepšiť jeho funkciu. Okrem silymarínu v našich produktoch nájdete aj mnohé dôležité aminokyseliny, horčiny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny, terpenoidy, fenoly a iné účinné látky, ktoré prospievajú organizmu ako celku. Nie je to tak len o pečeni.

Kombinácia týchto zložiek prispieva taktiež k správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, zlepšeniu kvality pleti, posilneniu imunity, nakopne celkový detox organizmu, podporí zdravie kostí či zníženie hladiny cukru v krvi. .

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom