Pestrec mariánsky

Pečeň je jedným z najdôležitejších orgánov v ľudskom tele, keďže priamo ovplyvňuje náš metabolizmus, tvorbu žlče, detoxikáciu organizmu a mnoho iných kľúčových procesov. Na to, aby pečeň správne fungovala a bol možný jej detox, je vynikajúci Pestrec, ktorý obsahuje účinnú látku silymarín. Táto látka sa z bežnej strave nachádza len minimálne a preto je potrebné ju pravidelne dopĺňať. Existuje však bylina, ktorá ju prirodzene obsahuje, a to v skutočne pozoruhodných množstvách. Je ňou práve Pestrec mariánsky, ktorý je kľúčovou surovinou našich produktov určených na detox pečene.

Pestrec mariánsky je vhodný najmä pre ľudí, ktorých trápia problémy s pečeňou, prípadne hľadajú čo najúčinnejšiu prírodnú formu, ako tento dôležitý orgán účinne vyživiť, detoxikovať a zlepšiť jeho funkciu. Okrem silymarínu v našich produktoch nájdete aj mnohé dôležité aminokyseliny, horčiny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny, terpenoidy, fenoly a iné účinné látky, ktoré prospievajú organizmu ako celku. Nie je to tak len o pečeni.

Kombinácia týchto zložiek prispieva taktiež k správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému, zlepšeniu kvality pleti, posilneniu imunity, nakopne celkový detox organizmu, podporí zdravie kostí či zníženie hladiny cukru v krvi.

Náše výroboky pozostávajú z čisto prírodných zložiek tej najvyššej kvality a nie sú doplňované o chemikálie či balastné látky, ktoré by negatívne vplývali na prírodnú silu Pestreca.

Pestrec_infografika_benefity

 

 

Najpredávanejšie

  • Pestrec kapsule Novinka 100% prírodný Kód: 397
    Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)
    Skladom (91 ks) Značka: MatchaDay Záruka: 2 roky
    Potrebujete si dopriať skutočne účinný detox pečene? Alebo rovno kompletný detox organizmu?...

    €19,90

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom