Reishi

Reishi

Huba Reishi prirodzene rastie v horúcich a vlhkých klimatických pásmach, predovšetkým v Ázii. Domorodí obyvatelia ich konzumujú surové, respektíve, spracúvajú ich do podoby rôznych jedál. Obsah všetkých účinných látok si však zachováva aj Reishi prášok či extrakt, z ktorého sa vyrábajú výživové doplnky.Reishi obsahuje najmä triterpenoidy, polysacharidy, peptidoglykány a fenoly a organické germánium.

Viac textu ...

Tie sú naviac doplnené množstvom esenciálnych aminokyselín. Ide o bioaktívne molekuly, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie ľudského organizmu a z bežnej stravy sa častokrát nedajú prijímať v dostatočných množstvách. Aké účinky prináša huba Reishi? Reishi priaznivo pôsobí na imunitu, kardiovaskulárny systém, celkovú vitalitu organizmu či neurologické funkcie. Štúdie sa zaoberajú možnosťami využitia Reishi pri liečbe a prevencii rakoviny. Huba Reishi napomáha detoxikácií organizmu, regulácií hladiny cukru v krvi, pozitívne vplýva na ľudskú psychiku a zlepšuje výkonnosť organizmu. Je tak skvelou voľbou pre každého, kto chce posilniť svoje zdravie prírodnou cestou a cítiť sa opäť vitálny.

V našej ponuke nájdete Reishi kapsule, ktoré sú z hľadiska jednoduchosti užívania najpraktickejšou voľbou. Obsahujú výhradne certifikovaný Reishi extrakt vysokej kvality testovaný na ťažké kovy, salmonelu či E.coli a radiáciu a iné nežiadúce látky. Pri výrobe sa dodržiavajú prísne kritériá, aby výsledný produkt zahŕňal všetky účinné látky v čo najvyššej koncentrácii.

 

Najpredávanejšie

  • Reishi kapsule Novinka 100% prírodný 388
    Reishi (90 kapsúl)
    Skladom (>10 ks) Značka: MatchaDay Záruka: 2 roky
    Reishi kapsule sú skvelým riešením ako prirodzene posilniť svoje zdravie. Obsahujú cenné...

    €24,90

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Čisto prírodné produkty z overených zdrojov
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
Viac ako 420 zákazníkov nám dalo 5* recenziu
Doprava zdarma
Doprava nad 50 € zdarma
Objednávky do 13:00 odosielame v daný deň
Prozákaznícky servis
Prozákaznícky servis
Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste