Reishi (270 kapsúl) - VÝHODNÉ BALENIE NA 9 MESIACOV

 
Výhodné balenie Vegánsky Zväčšiť
  • 1 z 2
 

✅ Podporuje imunitu

✅ Zvyšuje energiu a vitalitu

✅ Priaznivo pôsobí na psychiku a mentálny výkon

✅ Redukuje riziko chronických ochorení

✅ Regulácia hladiny cukru v krvi

✅ Podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému

✅ Chráni telo pred zápalmi

✅ 100% vegánsky, bez laktózy a lepku

✅ Balenie na cca 270 dní

 

Viac informácií o produkte 

 

Dostupnosť Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do
26.4.2024
Bežná cena €74,70
Ušetríte €11,30 (–15 %)
€63,40    
Značka MatchaDay
Kategória Reishi
Záruka 2 roky
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Čisto prírodné produkty z overených zdrojov
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
Viac ako 420 zákazníkov nám dalo 5* recenziu
Doprava zdarma
Doprava nad 50 € zdarma
Objednávky do 13:00 odosielame v daný deň
Prozákaznícky servis
Prozákaznícky servis
Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste
 

Reishi kapsule sú skvelým riešením ako prirodzene posilniť svoje zdravie. Obsahujú cenné aminokyseliny, polysacharidy, fenoly, terpenoidy, organické germánium a ďalšie účinné látky, ktoré pozitívne vplývajú na ľudské telo, pomáhajú pri liečbe a prevencii rôznych zdravotných problémov.

Reishi je už tisícky rokov využívaná v čínskom ľudovom liečiteľstve. Medzi hlavné benefity užívania Reishi patrí zlepšenie imunity a celkovej výkonnosti organizmu, priaznivo pôsobí na vylučovanie toxínov z tela a regeneráciu pečeňových buniek či zlepšenie zdravia srdcovo-cievneho systému. Reishi taktiež obsahuje cytotoxické triterpenoidy, ktoré bránia rastu nádorov a znižujú počet metastáz rakovinových buniek.

Aby sme vám čo najviac uľahčili užívanie Reishi, vysokokvalitný Reishi extrakt sme zabalili do podoby vegánskych kapsúl. Reishi kapsule jednoducho užijete v ktorejkoľvek časti dňa a viete ich nosiť všade so sebou. Keďže sa vám snažíme priniesť produkt najvyššej kvality pri našom Reishi je samozrejmosťou testovanie na ťažké kovy, salmonelu či E.coli, radiáciu a iné nežiadúce látky.

ČO JE TO REISHI?

Reishi, latinsky Ganoderma lucidum, je špeciálny druh huby, ktorá prirodzene rastie v tropických ázijských oblastiach. Huba Reishi patrí medzi najdôležitejšie huby tradičnej čínskej medicíny a využíva sa už viac ako 4000 rokov. Reishi je možné konzumovať v rôznych podobách od čerstvých húb, cez nálevy až po dnes najviac rozšírený Reishi prášok či ešte učenejší Reishi extrakt.

 

PREČO REISHI KAPSULE?

V Európe sa Reishi teší veľkej obľube ako doplnok výživy. Obvykle sa teda nekonzumuje surová, ale v upravenej podobe. Z húb sa najčastejšie vyrába prášok či extrakt, ktorý neprichádza o žiadne z účinných látok. Tento prášok sa môže pridávať do rôznych jedál, prípadne konzumovať ako doplnok výživy. Aby sme vám však užívanie Reishi čo najviac uľahčili, do našej ponuky sme zaradili práve Reishi kapsule. Tie vám umožnia naplno pocítiť všetky zdravotné benefity Reishi kdekoľvek a kedykoľvek. Bez toho, aby ste museli prácne vymeriavať správne množstvo prášku.

Naše kapsule sú vyrábané výhradne z vysokokvalitného certifikovaného extraktu testovaného na ťažké kovy, salmonelu či E.coli, radiáciu a iné nežiadúce látky. Naše Reishi je taktiež bez GMO a preto je vhodné pre každého, kto chce prírodnou formou podporiť svoje zdravie.

 

OBSAH CENNÝCH LÁTOK

Huba Reishi je výnimočná svojím obsahom cenných látok. Nájdete v nej fenoly, triterpenoidy, polysacharidy, peptidoglykány či organické germánium. Hoci názvy týchto látok môžu znieť hrozivo, pre správne fungovanie ľudského tela sú mimoriadne dôležité. Z bežnej stravy sa pritom častokrát nedajú prijímať v dostatočnom množstve, preto ich treba dodatočne dopĺňať.

Okrem týchto látok Reishi obsahuje aj mnohé cenné aminokyseliny, ktoré taktiež zohrávajú podstatnú úlohu v rámci procesov v ľudskom tele.

Reishi-zmenšené

Huba Reishi účinky

Vplyv Reishi na ľudský organizmus bol a stále aj je predmetom mnohých vedeckých štúdií. Doteraz bolo zistených hneď niekoľko pozitívnych účinkov, ktoré stoja za pozornosť.

 

Prevencia rakoviny a pomoc pri jej liečbe

Niektoré štúdie prišli na to, že látky z Reishi známe ako cytotoxické triterpenoidy môžu pomáhať ničiť rakovinotvorné bunky, zabraňovať rastu nádorov a rozširovaniu metastáz. Pravidelné užívanie huby Reishi teda dokáže znižovať riziko tohto ochorenia a urýchľovať jeho liečbu.

 

Posilnenie imunity

Reishi pomáha ovplyvňovať genetické informácie v bielych krvinkách, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou imunitného systému. Vďaka tomu dokáže posilniť ich aktivitu a zlepšiť tak odolnosť organizmu voči ochoreniam. Reishi taktiež zvyšuje hladinu imuniglobínov v tele.

 

Vplyv na psychiku

Niektoré z výskumov ukázali, že Reishi môže priaznivo vplývať na ľudskú psychiku. Pomáha zmierňovať nervozitu, depresiu či stres. Reishi je taktiež známe svojim priaznivým pôsobením na výkonnosť človeka a obnovu celkovej vitality.

 

Podpora srdcovo-cievneho systému

Reishi môže zvyšovať hladinu dobrého HDL cholesterolu a znižovať množstvo triglyceridov. Vďaka tomu dokáže prispievať k celkovému zdraviu kardiovaskulárneho systému.

 

REGULÁCIA HLADINY CUKRU V KRVI

Výskumy na zvieratách ukázali, že huba Reishi môže pomáhať regulovať hladinu cukru v krvi. Tieto zistenia potvrdili aj niektoré štúdie prevádzané na ľuďoch. Potenciálne tak dokáže byť nápomocná pre diabetikov.

 

ANTIOXIDAČNÉ ÚČINKY

Výskumy uvádzajú, že Reishi je dobrým antioxidantom. Je tomu hlavne z dôvodu, že Reishi urýchľuje regeneráciu pečeňových buniek a vďaka vysokej hladine organického germánia priaznivo pôsobí na vylučovanie toxínov z tela a zásobuje bunky kyslíkom.

Viac o pozitívnych účinkoch Reishi na ľudský organizmus sa dočítate v blogovom článku 10 dôvodov, prečo užívať reishi.

 

Reishi - výživový doplnok

Obsah balenia: 3 x 90 kapsúl (vegánska kapsula).

Zloženie (v 1 kapsule): Reishi (Ganoderma lucidum, extrakt 4:1), 500mg, mikrokryštalická celulóza

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne spolu s jedlom

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: