Matcha Čaj

tenky_bannerik

Matcha Day sú kvalitné zelené čaje Matcha priamo z Uji z Japonska. Jedná sa o čaje bohaté na antioxidanty, vlákninu, minerály a aminokyseliny. Prispievajú k zrýchleniu metabolizmu, čím pomáhajú pri spaľovaní tukov, zníženiu hladiny cukru v krvi a ku zvýšeniu koncentrácie a celkovej energie. Matcha taktiež vďaka L-theaninu navodzuje pocit pohody a hlbokej relaxácie.

Kasai - Varianta Kasai je určená pre naozaj náročných zákazníkov, keďže sa jedná o čaj najvyššej ceremoniálnej kvality. Listy z ktorých sa Matcha Day Kasai vyrába pochádzajú vždy z prvého zberu a sú zbierané ručne. Na výrobu čaju sa použijú len tie najkvalitnejšie mladé, zdravé listy čo čaju zabezpečuje vynikajúcu vyváženú chuť, čerstvosť a množstvo živín. Tento veľmi náročný proces zberu a spracovania sa preto odráža na výslednej cene produktu.

Jimen -  Varianta Jimen je taktiež vysokokvalitný Matcha čaj ceremoniálnej kvality. Nejedná sa už síce o prvý zber v roku, ale stále sú zachované najvyššie štandardy kvality. Čaj je zbieraný ručne, starostlivo triedený a mletý na kamenných mlynoch, čo z neho robí čaj prémiovej kvality a vynikajúcej chuti.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.