Matcha Čaj

tenky_bannerik

Matcha Day sú kvalitné zelené čaje Matcha priamo z Kagoshimy z Japonského ostrova Kjúšu. Jedná sa o čaje bohaté na antioxidanty, vlákninu, vitamíny, minerály a aminokyseliny. Zvyšujú imunitu a pomáhajú detoxikovať organizmus. Taktiež prispievajú k zrýchleniu metabolizmu, čím pomáhajú pri spaľovaní tukov, zníženiu hladiny cukru v krvi a ku zvýšeniu koncentrácie a celkovej energie. Matcha taktiež vďaka L-theaninu navodzuje pocit pohody a hlbokej relaxácie.

Kasai - Varianta Kasai je určená pre naozaj náročných zákazníkov, keďže sa jedná o organický čaj Matcha najvyššej ceremoniálnej kvality. Listy z ktorých sa Matcha Day Kasai vyrába pochádzajú vždy z prvého zberu a sú zbierané ručne. Na výrobu čaju sa použijú len tie najkvalitnejšie mladé, zdravé listy čo čaju zabezpečuje vynikajúcu vyváženú chuť, čerstvosť a množstvo živín. Tento veľmi náročný proces zberu a spracovania sa preto odráža na výslednej cene produktu.

Jimen -  Varianta Jimen je taktiež vysokokvalitný organický Matcha čaj ceremoniálnej kvality. Nejedná sa už síce o prvý zber v roku, ale stále sú zachované najvyššie štandardy kvality. Čaj je zbieraný ručne, starostlivo triedený a mletý na kamenných mlynoch, čo z neho robí čaj prémiovej kvality a vynikajúcej chuti.

Mizu - Varianta Mizu je vysokokvalitná organická Matcha s výraznou chuťou a krásnou zelenou farbou. Má výraznejšiu chuť a práve preto sa výborne hodí tak ako na každodenné pitie, tak aj ako prísada do smoothies, zmrzliny, či na pečenie.  Nejedná sa však o matchu určenú na pečenie (kulinársku kvalitu). Jedná sa o vysokokvalitný čaj Matcha získaný v druhom a treťom zbere čaju. Varianta Mizu je taktiež pestovaná a spracovávaná tradičným spôsobom, čoho výsledkom je vysoký obsah chlorofylu a L-Theaninu, čo sa odráža na krásnej zelenej farbe čaju a lahodnej chuti. 

 

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.