Detox organizmu

Detox tela

Doprajte si účinný detox organizmu, ktorý prečistí vaše telo od všetkých škodlivých látok – jedov, toxínov či ťažkých kovov. Tie každý z nás prijíma zo vzduchu, potravín a nápojov. Problémom je, že orgány sa s nimi často nedokážu dostatočne rýchlo vysporiadať. V dôsledku toho sa postupne ukladajú v rôznych častiach tela, cirkulujú v krvi a môžu spôsobovať mnohé vážne ochorenia.

Detoxikácia organizmu spočíva vo viacerých krokoch, ktoré podporujú činnosť čriev, obličiek či pečene a prirodzené vylučovanie škodlivín. Jej základom je konzumácia zdravých potravín. Jesť by ste mali hlavne veľa ovocia a zeleniny. Dôležitý je príjem vlákniny, antioxidantov, ale aj najvýznamnejších vitamínov a minerálov. Veľmi vhodné sú taktiež zelené superpotraviny, ktoré obsahujú široké spektrum účinných látok podporujúcich detox a zároveň celkové zdravie organizmu.

#ShowMore#

Prijať dostatok zdraviu prospešných látok v prirodzenej strave je však často náročné. Rýchly detox organizmu je preto dobré podporiť vhodnými doplnkami výživy s vysokým obsahom cenných zložiek. Vyhýbajte sa konzumácii nezdravých jedál s množstvom syntetických prísad. Dôležitou súčasťou detoxikácie je dodržiavanie pitného režimu a fyzická aktivita. Pri športe sa škodliviny efektívne vylučujú vo forme potu. Vhodný je tiež pobyt na čerstvom vzduchu v prírode.

V našej ponuke nájdete jedinečné doplnky výživy na domáci detox organizmu, ktoré dodajú do vášho tela najdôležitejšie živiny. Tie podporia prirodzené fungovanie pečene, čriev či obličiek a urýchlia tak vylučovanie škodlivých látok. Zároveň celkovo posilnia zdravie a imunitu. Naše produkty pozostávajú zo 100 % organických zložiek a nenájdete v nich pridané chemické látky. Vhodné sú tak aj na pravidelné dlhodobé užívanie, nevyvolávajú vedľajšie účinky a nepoškodzujú organizmus.

Vďaka účinnému detoxu tela sa budete cítiť lepšie vo svojej koži. Dokážete sa zbaviť dlhotrvajúcej únavy, častých bolestí hlavy, ťažkostí s trávením, nadmerného stresu či nervozity a mnohých ďalších zdravotných problémov. 

3 položiek celkom
Detox 4
BIO 100% prírodný
Green Detox (90 kapsúl)
Skladom (>10 ks)
€24,90

Zmes 4 účinných superpotravín (spirulina, chlorella, moringa, zelený jačmeň) BIO certifikácia Vhodný na detox...

487
Spirulina tablety
Vegánsky 100% prírodný
€36,90 –13 %
€31,90

Vysoký obsah chlorofylu a vlákniny Posilňuje imunitu Pomáha zmierňovať vysoký krvný tlak Pomáha pri hojení zápalov...

413
Spirulina tablety
100% prírodný
€18,90

Vysoký obsah chlorofylu a vlákniny Posilňuje imunitu Pomáha zmierňovať vysoký krvný tlak Pomáha pri hojení zápalov...

406
//