Detox organizmu

Detox tela

Doprajte si účinný detox organizmu, ktorý prečistí vaše telo od všetkých škodlivých látok – jedov, toxínov či ťažkých kovov. Tie každý z nás prijíma zo vzduchu, potravín a nápojov. Problémom je, že orgány sa s nimi často nedokážu dostatočne rýchlo vysporiadať. V dôsledku toho sa postupne ukladajú v rôznych častiach tela, cirkulujú v krvi a môžu spôsobovať mnohé vážne ochorenia.

Detoxikácia organizmu spočíva vo viacerých krokoch, ktoré podporujú činnosť čriev, obličiek či pečene a prirodzené vylučovanie škodlivín. Jej základom je konzumácia zdravých potravín. Jesť by ste mali hlavne veľa ovocia a zeleniny. Dôležitý je príjem vlákniny, antioxidantov, ale aj najvýznamnejších vitamínov a minerálov. Veľmi vhodné sú taktiež zelené superpotraviny, ktoré obsahujú široké spektrum účinných látok podporujúcich detox a zároveň celkové zdravie organizmu.

Viac textu ...

Prijať dostatok zdraviu prospešných látok v prirodzenej strave je však často náročné. Rýchly detox organizmu je preto dobré podporiť vhodnými doplnkami výživy s vysokým obsahom cenných zložiek. Vyhýbajte sa konzumácii nezdravých jedál s množstvom syntetických prísad. Dôležitou súčasťou detoxikácie je dodržiavanie pitného režimu a fyzická aktivita. Pri športe sa škodliviny efektívne vylučujú vo forme potu. Vhodný je tiež pobyt na čerstvom vzduchu v prírode.

V našej ponuke nájdete jedinečné doplnky výživy na domáci detox organizmu, ktoré dodajú do vášho tela najdôležitejšie živiny. Tie podporia prirodzené fungovanie pečene, čriev či obličiek a urýchlia tak vylučovanie škodlivých látok. Zároveň celkovo posilnia zdravie a imunitu. Naše produkty pozostávajú zo 100 % organických zložiek a nenájdete v nich pridané chemické látky. Vhodné sú tak aj na pravidelné dlhodobé užívanie, nevyvolávajú vedľajšie účinky a nepoškodzujú organizmus.

Vďaka účinnému detoxu tela sa budete cítiť lepšie vo svojej koži. Dokážete sa zbaviť dlhotrvajúcej únavy, častých bolestí hlavy, ťažkostí s trávením, nadmerného stresu či nervozity a mnohých ďalších zdravotných problémov. 

 

Najpredávanejšie

 • Detox 4 BIO Vegánsky 100% prírodný 487
  Green Detox (90 kapsúl)
  Skladom (>10 ks) Značka: Matchaday.sk Záruka: 2 roky
  Doprajte si účinný detox organizmu vďaka kombinácii výnimočných prírodných zložiek. Náš produkt...

  Pôvodne: €24,90
  Ušetríte: €5 (–20 %)

  €19,90

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Čisto prírodné produkty z overených zdrojov
99% spokojných zákazníkov
99% spokojných zákazníkov
Viac ako 420 zákazníkov nám dalo 5* recenziu
Doprava zdarma
Doprava nad 50 € zdarma
Objednávky do 13:00 odosielame v daný deň
Prozákaznícky servis
Prozákaznícky servis
Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste