Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

100% prírodný
Značka: MatchaDay
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
  • Účinný prírodný liek na pečeň
  • Detoxikuje, chráni a obnovuje pečeň
  • Garantovaný obsah silymarínu
  • Posilňuje imunitu a znižuje cholesterol
  • Pomáha pri stukovatení pečene (steatóza)
  • Zmierňuje dopady užívania alkoholu a liekov
  • Obohatený o extrakt z Reishi a Púpavy lekárske
  • 100% vegánsky, bez laktózy a lepku
  • Balenie na cca 90 dní

 

Viac informácií o produkte 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo užívať práve tento výživový doplnok?

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Účinný prírodný liek na pečeň

Pestrec mariánsky je považovaný za jednu z najúčinnejších bylín na detoxikáciu pečene. A to najmä vďaka tomu, že obsahuje cenný antioxidant silymarín.
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Detoxikuje, chráni a obnovuje pečeň

Kombinácia účinných výťažkov z pestreca, reishi a púpavy lekárskej ešte znásobuje efekt pestrecu a pôsobí blahodárne na obnovu pečeňových buniek.
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Garantovaný obsah silymarínu 

Produkt obsahuje starostlivo vybrané certifikované extrakty vysokej kvality. Extrakty sú laboratórne testované na obsah účinných látok.
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Posilňuje imunitu a znižuje cholesterol

Synergický efekt 3 účinných látok vplýva okrem detoxikácie pečene aj na zníženie cholesterolu a posilnenie imunity.
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Zmierňuje dopady užívania alkoholu a liekov

Pravidelná konzumácia alkoholu a dlhodobé uživanie liekov poškodzuje pečen. Produkt Pestrec + Reishi + Púpava regeneruje pečeňové bunky a zabzpečuje jej optimálne fungovanie.
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

100% vegánsky, bez laktózy a lepku

Vhodný pre vegánov, bez laktózy, lepku či iných chemických prímesí a farbív. Čisto prírodný produkt na rastlinnej báze.

Ako sa vám oplatí užívať tento doplnok?

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Balenie obsahuje

90 kapsúl
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Aká je odporúčaná dávka?

1 kapsula denne
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Na koľko dní vydrží 1 balenie?

90 dní
Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Cena za dávku / deň

0,66 EUR

Viac informácií o výživovom doplnku

Pestrec mariánsky je považovaný za jednu z najúčinnejších bylín, ktoré dokážu detoxikovať organizmus. A to najmä vďaka tomu, že obsahuje cenný antioxidant silymarín. Púpava lekárska sa taktiež vyznačuje priaznivým vplyvom na pečeň, ale aj črevá, žalúdok, obličky či žlčník. Výťažok z Reishi pôsobí blahodárne na obnovu pečeňových buniek a vylučovanie toxínov z tela. Reishi taktiež dopĺňa obsah cenných látok a podporuje ich dopad na celkové zdravie organizmu.

Okrem toho, že Pestrec + Reishi + Púpava pomáha detoxikovať pečeň a obnovovať jej správne fungovanie, prináša aj ďalšie pozitívne účinky. Zlepšuje činnosť kardiovaskulárneho systému, posilňuje imunitu, môže slúžiť ako prevencia duševných chorôb, podporuje chudnutie, prispieva k zdravej pokožke či regulácii hladiny cukru v krvi.

Produkt Pestrec + Reishi + Púpava je zložený z čisto prírodných výťažkov, čiže nezaťažujete pečeň ďalšou zbytočnou chémiou. Použité vysokokvalitné extrakty garantujú maximálny obsah cenných látok s pozitívnym vplyvom na organizmus. Svoje telo tak podporujete prírodnou cestou a neriskujete negatívne vedľajšie účinky, ktoré sa objavujú pri produktoch s pridanými chemickými látkami.

Pokiaľ chcete, aby pečeň dlhodobo efektívne pracovala, jej detox je mimoriadne dôležitý. Počas neho sa z tela odstránia toxíny a iné nežiadúce látky, ktoré môžu byť zdrojom zdravotných ťažkostí. Pestrec + Reishi + Púpava sa postará o účinný detox pečene, vďaka ktorému sa celý organizmus zbaví potenciálne nebezpečných látok. Produkt je mimoriadne účinný aj pri problémoch so stukovatenou pečeňou či vysokou hladinou zlého LDL cholesterolu.

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Bohaté zastúpenie účinných látok

Produkt obsahuje okrem certifikovaného extraktu z pestrecu mariánskeho aj extrakt z reishi a púpavy lekárskej, ktoré pôsobia synergicky čím zvyšujú celkovú účinnosť produktu. Jedná sa o čisto prírodný produkt na rastlinnej báze, bez pridanej chémie či farbív.

Pestrec + Reishi + Púpava: účinky, ktoré stoja za pozornosť

Medzi hlavné účinky produktu Pestrec + Reishi + Púpava patrí detoxikácia a obnova pečeňových buniek, avšak produkt prináša aj iné cenené zdravotné benefity. Znižuje hladinu cholesterolu a krvného cukru,  posilňuje imunitu, chráni pečeň pri dlhodbom užívanie liekov a alkoholu. Produkt je vhodný aj pri liečbe stukovatenej pečene či otravách drogami, jedmi a hubami, ktoré môžu vážne poškodiť pečeň.

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Doplňujúce informácie

Obsah balenia: 90 kapsúl (vegánska kapsula).
Zloženie (v 1 kapsule): Pestrec mariánsky (Silybum marianum, extrakt štandardizovaný na 80% Silymarínu) 200 mg, Reishi (Ganoderma lucidum, extrakt 4:1) 200mg, Púpava lekárska (Taraxacum officinale extrakt z koreňa 4:1) 100mg.
Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne spolu s jedlom
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priammeho slnečného žiarenia. 

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov. 

Obsah účinných látok

Výživové hodnoty
1 kapsula
Pestrec mariánsky (Silybum marianum, extrakt štandardizovaný na 80% Silymarínu)
200 mg
Púpava lekárska (Taraxacum officinale extrakt z koreňa 4:1)
100 mg

Pre koho je výživový doplnok vhodný

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Ľudia, ktorí majú problém s pečeňou

Pestrec + Reishi + Púpava lekárska primárne slúži na detoxikáciu a obnovu pečene. Tento doplnok je vhodný ako podporná liečba pre ľudí, ktorí trpia nejakým z ochorení pečene. Mali zlé pečeňové testy (vysoké hodnoty pečeňových enzýmov) alebo majú podozrenie, že ich pečeň nefunguje úplne otimálne.

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Stukovatená pečeň

Stukovatená pečeň (steatóza) je ochorenie trápiace čoraz viacej ľudí. Stukovatenie pečene spôsobuje nezdravý životný štýl (ťažké mastné jedlá), pravidelná konzumácia alkoholu či nedostatok fyzickej aktivity.

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Pravidelná konzumácia alkoholu a liekov

Pravidelná dlhodobá konzumácia alkoholu či liekov majú dopad na zdravie pečene. Chápeme, že v určitých prípadoch je pravidelná konzumácia liekov nevyhnutá. Dlhodobá konzumácia liekov však zaťažuje pečeň a práve v takýchto prípadoch je vhodné podporiť zdravie pečene produktom Pestrec + Reishi + Púpava, ktorý dokáže zmierniť nepriaznivé vplyvy užívania liečiv na pečeň.

Pestrec + Reishi + Púpava (90 kapsúl)

Prevencia a detoxikácia

Produkt je vhodný aj ako prevencia pre ľudí, ktorí netrpia žiadnym ochorením pečene. Na to aby mohol náš organizmus fungovať čo najoptimálnejšie je vhodné z času na čas podporiť jeho funkcie. Prevencia a pravidelná detoxikácia zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržovaní zdravia a môžu pomôcť zabrániť prípadnému rozvoju ochorenia. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KM Avatar autora | 17.4.2024
Zatiaľ to neviem ohodnotiť, beriem krátky čas. Od objednávky až po dodanie prebehlo všetko v poriadku. Spokojnosť,vrelo odporúčam.
5
MM Avatar autora | 19.6.2022
Rýchle dodanie, dostupné ceny, no zatiaľ účinky nepociťujem, nakoľko užívam len 3 dni.
//