O nás

MATCHADAY - Internetový obchod s pravým čajom Matcha

Projekt Matchaday vznikol v roku 2018 s jasným cieľom predávať na Slovensku pravý japonský matcha čaj. Naším hlavným cieľom je sprostredkovať vám autentický zážitok z pitia takto legendárneho nápoja plného živín, ktorý má v Japonsku viac ako 800 ročnú tradíciu. Mnohí z vás poznajú matcha čaj ako nápoj plný antioxidantov,vitamínov a minerálov, ktorý dokáže revitalizovaťcelé telo a zlepšiť tak vaše zdravie. Práve z toho dôvodu bola založená značka Matchaday, ktorá sa špecializuje na dovoz len toho najkvalitnejšieho organického matcha čaju s BIO certifikáciou.

U nás sa nemusíte báť, že naletíte a kúpite lacnú napodobneninu čaju matcha. Všetky produkty na našom internetovom obchode sú 100% originál bez rôznych prísad, farbív či iných látok a tak si môžete byť istí, že svojmu telu dodáte všetky potrebné živiny v tej najčistejšej forme. O tom, že predávame produkty len tej najvyššej kvality vás určite presvedčí množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám s obľubou vracajú Hodnotenie obchodu. 

 

matchaday_banner_2

Zameraní na spokojnosť zákazníkov

O kvalitách našich služieb nesvedčí len prémiová kvalita produktov ale hlavne náš prozákaznícky servis. Vždy sme ochotní poradiť vám s výberom produktov, zásielky odosielame do 24 hodín, pri objednávkach nad 50€ neplatíte dopravu a ako náš verný zákazník dostávate od nás pravidelné zľavy na ďalšie nákupy, či rôzne iné benefity napríklad v podobe vzoriek zadarmo či iných darčekov.

pozdlznny_banner_prerobený