O nás

Matcha Day je eshop, ktorého hlavným cieľom je priniesť na Slovensko pravý a kvalitný čaj Matcha, a tým sprostredkovať našim zákazníkom autentický zážitok z pitia tohto legendárneho nápoja. Na Slovensku nie je pitie čaju Matcha, aj napriek jeho skvelým zdravotným benefitom, až tak hlboko zakorenené ako napríklad v Ázii alebo Amerike a práve toto chceme zmeniť. Aj keď to nehovoríme radi, čajová kultúra na Slovensku nie je na moc vysokej úrovni a veľa komerčne predavaných čajov Matcha je naozaj podradnej kvality. Je tomu tak hlavne z dôvodu nedobrej orientácie sa v čajovej problematike a neschopnosti rozlíšiť kvalitný a nekvalitný čaj Matcha.

Práve preto sme sa rozhodli vstúpiť na trh aj my a predávať našu vlastnú značku vysokvalitného čaju Matcha, a ukázať ľuďom ako kvalitná Matcha vyzerá a chutí. Veríme, že uprednostníte kvalitu pred kvantitou a budete chcieť na vlastnej koži pocítiť ako chutí pravá Matcha.

Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov, lebo veríme, že práve toto je kľúč k úspešnému podnikaniu a k tomu, aby sa naši zákazníci k nám s obľubou opäť vrátili. :)

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.