Spirulina

Spirulina

Spirulina je morská a sladkovodná sinica, ktorá je typická svojím charakteristickým zelenomodrým sfarbením. Pestuje sa výlučne vo vodách, ktoré majú vysoké hodnoty pH. Najkvalitnejšie odrody pochádzajú z Havaja, Číny a Taiwanu. No čo je hlavné, Spirulina patrí medzi najhodnotnejšie superpotraviny. Obsahuje široké spektrum vitamínov, minerálov a ďalších cenných látok, vďaka ktorým dokáže prinášať pozoruhodné účinky na ľudské telo.

#ShowMore#

V Spiruline nájdete bohaté percentuálne zastúpenie bielkovín, ale aj vápnika, vlákniny, železa, horčíka, fosforu, sodíka, zinku či draslíka. Medzi účinné látky taktiež patrí vitamín E, B6, C, K či A, kyselina listová a riboflavín.

Aké pozitívne účinky má Spirulina na ľudské telo? Reguluje krvný tlak a hladinu cukru v krvi, podporuje imunitu, má protizápalové účinky, posilňuje srdcovo-cievny systém, môže zlepšovať fyzickú výkonnosť a slúžiť ako prevencia voči rakovine. Štúdie dokonca zistili, že 3 gramy Spiruliny majú väčší protizápalový účinok ako 5 porcií ovocia denne!

Spirulina sa spracúva do podoby tabliet alebo prášku. Vďaka tomu sa dá jednoducho užívať každý deň. Je skvelým výživovým doplnkom nielen pre športovcov, ale pre každého, kto chce prírodnou formou podporiť svoje zdravie. Naše produkty – Spirulina tablety a Spirulina prášok, sú vyrábané z tých najkvalitnejších odrôd Spiruliny, ktoré pochádzajú od overených pestovateľov. Vďaka prísne kontrolovanému procesu pestovania a spracovania majú riasy maximálny obsah zdraviu prospešných látok. Ide o 100 % BIO produkt, ktorý neobsahuje genetické modifikátory ani iné škodlivé chemické prísady. Vďaka tomu Spirulina nemá nežiadúce vedľajšie účinky na ľudské telo a vhodná je pre všetky vekové kategórie.

2 položiek celkom
Spirulina tablety
Vegánsky 100% prírodný
€36,90 –13 %
€31,90

Vysoký obsah chlorofylu a vlákniny Posilňuje imunitu Pomáha zmierňovať vysoký krvný tlak Pomáha pri hojení zápalov...

413
Spirulina tablety
100% prírodný
€18,90

Vysoký obsah chlorofylu a vlákniny Posilňuje imunitu Pomáha zmierňovať vysoký krvný tlak Pomáha pri hojení zápalov...

406
//