Blog, Strana 3

Nepijete kávu? Skúste Matcha Latte

beans-brown-coffee-9186Nádherne penové, uspokojujúce a navyše, pre telo, vyživujúce latte, ktoré vám poskytne energiu a relaxáciu pri vašich ranných chvíľach. Matcha je fantastická alternatíva kávy, pretože poskytuje niekoľko hodín energie a pomáha zlepšovať vašu náladu, koncentráciu a súčasne relaxovať.

Zdravé Smoothie s Matchou

Pestrofarebná, vitamínová bomba, smoothie miska s čajom Matcha, vám ráno dodá všetku potrebnú e...

Jahodový Matcha Puding s Chia Semienkami

Matcha puding s Chia semienkami prináša lahodnú silu antioxidantov a iných neuveriteľných živín.

Tento super jednoduchý recept, dezert, chutí úžasné a je plný skvelých a zdravých ingrediencií. Je to jeden zo zdravých dezertov, ktoré môžete jesť a pritom sa nemusíte obávať nadbytočných kíl. Môžete pridať horský med alebo stéviu, ak ho chcete trošku osladiť, ale ak by ste chceli viac osviežujúcu chuť, tak to nie je potrebné.

10 Úžasných výhod zeleného čaju Matcha

Dlhoročná tradícia japonskej kultúry nám priniesla a predviedla ten najkvalitnejší unikátny zelený čaj, ktorý dodnes nepozná konkurenciu. Čaj, ktorý ponúkame, sa vyrába z mladých čajových listov, bohatých na živiny, vitamíny a minerály. Tie sú ručne vyberané z vrcholcov rastlín čajovníka rodu Camellia sinensis, priamo zo záhrad Uji, v Kyote v Japonsku, ktoré sú známe ako rodisko čaju Matcha.  Rastliny čajovníkov sa posledné tri týždne zatieňujú aby sa uvoľnilo čo najviac chlorofylu a tým pádom vznikol nenapodobiteľný výživový účinok tohto unikátu. Po zbere sa čajové listy ručne zozbierajú, a rozomelú na kamenných mlynoch na jemný prášok. Ten sa potom uchováva mimo dosahu svetla a kyslíka, aby sa zachovala jeho brilantná zelená farba a antioxidačné účinky. Tento zázračný elixír sa spotrebováva už viac ako tisíc rokov na ďalekom východe a dnes je považovaný za jednu z najsilnejších super potravín na dnešnom trhu.

Čaj matcha a káva

Veľa z vás určite napadla otázka, či môžete piť čaj matcha, ak pijete pravidelne aj kávu. Odp...

Kyoto, Uji

Uji je malebné mestečko, ktoré sa nachádza neďaleko Kyota. Je to mesto starých svätýň, chrámov a&nbs...

Stránka 3 z 3 - 27 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.