Chawan miska (hnedá-metalická 10,5 cm priemer)

€19,50 €16,25 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Handmade miska na tradičnú prípravu čaju Matcha.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chawan je tradičná miska na prípravu čaju Matcha, ktorá sa využíva pri čajových ceremoniáloch. Táto miska sa však teší čoraz väčšej obľube aj pri každodennom pití čaju Matcha. Niet sa čomu čudovať, keďže miska Chawan ešte viac umocní zážitok z pitia tohto legendárneho čaju. V dnešnej dobe sa môžeme stretnúť s nespočetným množstvom tvarov a veľkostí Chawanov, pričom každý z nich je úplne iný a originálny. Práve touto cestou sme sa rozhodli vykročiť aj my, a preto je každý z našich Chawanov ručne vyrobený a úplne jedinečný práve tak, ako každá nová šálka čaju Matcha. Nikdy sa nestane, že vami zakúpený Chawan bude mať aj niekto iný. Čoraz viac ľudí uprednostňuje tradičnú prípravu čaju Matcha, ktorá je skutočným zážitkom, okamihom kľudu a pokoja, presne ako pomalé popíjanie čaju Matcha z vlastného Chawanu.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 25.7.2023
Všetko super. Čaj výborný, príprava jednoduchá, súprava na prípravu tiež perfekt. Jedna pripomienka: Nenašiel som vo Vašej ponuke stojan na bambusovú metličku ktorá bola vo videu. Musel som si ju objednať inde.
5
JT Avatar autora | 16.6.2022
Miska chawan je super! Krásna, veľkosť ja akurát, vnútorná zelená farba šálky korešponduje so zeleným čajom (preto som si aj objednala zelenú. Bambusovú lyžičku som ešte nepoužila, lebo som ju nemohla v tom množstve pilín nájsť. Urobím to dnes. A nabudúce si kúpim aj metličku a užijem si pitie zdravého čaju na 100%.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 16.6.2022
Ďakujeme Vám krásne za pekné slová a veríme, že si pitie Matcha čaju čo najviac užijete. :) Martin z Matchaday
//