Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Novinka 100% prírodný
Značka: Matchaday.sk
€4,90 €4,08 bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Rooibos je výnimočný čaj, ktorý pochádza z Afriky. My sme ho doplnili o jahodové listy, kúsky jahôd a vanilky, plus prírodnú vôňu, vďaka čomu sa nám podarilo dosiahnuť unikátnu osviežujúcu chuť. Tú si nepochybne zamilujete aj vy!

Náš Rooibos čaj spolu s ďalšími surovinami pochádza od tradičných dodávateľov s dlhou históriou. Ide o 100 % prírodný produkt tej najvyššej kvality, ktorý je pripravený prinášať viacero prospešných účinkov pre ľudské telo.

Rooibos tea v kombinácii s jahodami a vanilkou pôsobí ako silný antioxidant, dokáže podporovať zdravie srdca, zmierňovať príznaky alergie, pomáhať pri liečbe cukrovky a zlepšovať trávenie. Naviac, prispieva aj k lepšej psychickej pohode. Každý jeden dúšok vám vykúzli úsmev na tvári a spríjemní aj ten najnáročnejší deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si vybrať tento sypaný ovocný čaj?

Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Prémiové suroviny

Pri výrobe čaju používame výberové suroviny vysokej kvality.
Rooibos jahoda & vanilka (50g)

100% prírodný produkt 

Nepoužívame žiadne chemikálie ani arómy.
Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Kúsky ovocia

Každý čaj obsahuje reálne kúsky výberového ovocia.
Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Doypack obal

Čaj balíme do doypack obalov, ktoré zabraňujú degradácií svetlom a vlhkom.
Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Zdraviu prospešné látky

Zložky čaju obsahujú mnohé vitamíny, minerály a antioxidanty.
Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Kontrola kvalita

Pri výrobe našich čajov dbáme na maximálnu čerstvosť surovín.

Viac informácií o sypanom ovocnom čaji

Náš výnimočný Rooibos čaj vyrábame z tých najkvalitnejších lístkov rastliny Aspalathus linearis, ktorá je pestovaná v Afrike. Tie obohacujeme o kúsky plodov jahody, listy jahôd a vanilku. Mix týchto zložiek sa stará nielen o výnimočnú sladkastú chuť a arómu, ale aj mnohé pozitívne účinky na zdravie.

Čaj Rooibos prirodzene obsahuje draslík, fosfor, železo, meď, vápnik, zinok či vitamín C. Jahody spolu s vanilkou zabezpečujú nielen výnimočnú chuť, ale naviac obohacujú zloženie o ďalšie vitamíny, minerály a iné bio-aktívne látky.

Rooibos je výnimočný čaj, ktorý pochádza z Afriky. My sme ho doplnili o jahodové listy, kúsky jahôd a vanilky, plus prírodnú vôňu, vďaka čomu sa nám podarilo dosiahnuť unikátnu osviežujúcu chuť. Tú si nepochybne zamilujete aj vy!

Náš Rooibos čaj spolu s ďalšími surovinami pochádza od tradičných dodávateľov s dlhou históriou. Ide o 100 % prírodný produkt tej najvyššej kvality, ktorý je pripravený prinášať viacero prospešných účinkov pre ľudské telo.

Rooibos tea v kombinácii s jahodami a vanilkou pôsobí ako silný antioxidant, dokáže podporovať zdravie srdca, zmierňovať príznaky alergie, pomáhať pri liečbe cukrovky a zlepšovať trávenie. Naviac, prispieva aj k lepšej psychickej pohode. Každý jeden dúšok vám vykúzli úsmev na tvári a spríjemní aj ten najnáročnejší deň.

Rooibos jahoda & vanilka (50g)

Účinky Rooibos čaju

Medzi najznámejšie Rooibos účinky patrí napríklad prečistenie organizmu od rozličných jedov či toxínov. Okrem toho znižuje hladinu zlého cholesterolu v krvi, čím pomáha udržiavať kardiovaskulárny systém v perfektnej kondícii. Môže pomáhať pri liečbe cukrovky, vie zmierňovať príznaky alergie, dokáže byť nápomocný pri zápche, kolike, nevoľnosti, kŕčoch a ďalších tráviacich ťažkostiach.

Účinky Rooibos čaju podporujú aj jahody spolu s vanilkou, ktoré podľa vedeckých štúdií taktiež dokážu priaznivo vplývať na ľudské telo.

Keďže Rooibos prirodzene neobsahuje kofeín, tento jedinečný čaj si môžete vychutnať v ktorejkoľvek časti dňa, pokojne aj večer pred spaním. Svojou chuťou, arómou, ale aj vysokým obsahom cenných zložiek, vo vás vyvolá príjemné pocity a zaručene zlepší náladu!

Doplňujúce informácie

Obsah balenia: 50 gramov.
Zloženie: Rooibos, jahodové listy, vôňa, kúsky plodov jahôd 1%, kúsky vanilky
Návod na použitie: Do kanvičky vložíme cca 5g čaju zalejeme 100 °C vodou (2,5-3 dl). Lúhujeme 5-8 minút. Čaj pijeme čerstvý a teplý.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//