Ako na účinný detox pečene s pestrecom mariánskym?

Zdá sa vám, že v poslednom čase akosi nie ste vo svojej koži? Čoraz častejšie vás trápia rozličné zdravotné problémy, cítite sa slabo a na nič nemáte energiu? Príčinou môže byť pečeň. Tá si zaslúži pravidelný detox, aby dokázala fungovať na 100 %. Ako v tomto smere pomôže pestrec mariánsky?

Pečeň patrí medzi najdôležitejšie orgány tela. Jej primárnou úlohou je odbúravať ťažké kovy, toxíny a jedy, ktoré sa do organizmu dostávajú z vonkajšieho prostredia. Najčastejšie v podobe jedál a nápojov. Pečeň má dobrú regeneračnú funkciu – jej bunky sa neustále obnovujú, aby sa dokázali účinne vysporiadať s rôznymi chemickými látkami.

Pokiaľ je však pečeň nadmerne zaťažovaná, čo pri dnešných potravinách plných konzervantov a chemických prísad nie je nič zvláštne, nestíha tak rýchlo pracovať. V dôsledku toho sa v organizme postupne začínajú hromadiť toxíny. Tie spôsobujú rôzne zdravotné problémy a negatívne vplývajú na celý organizmus. Vy preto môžete pociťovať, že akosi nemáte energiu, zhoršuje sa vám stav pokožky, priberáte, ste apatický a podobne.

Pestrec mariánsky a detoxikácia pečene

Aby nadmerne zaťažovaná pečeň dokázala opäť efektívne fungovať, mali by ste jej dopriať účinnú regeneráciu. K nej dopomôže práve pestrec mariánsky. Táto bylina je výnimočná tým, že jej semená obsahujú silymarín – látku, ktorá je najdôležitejšia na prečistenie pečene a regeneráciu pečeňových buniek. Semená pestreca sa prirodzene drvia a obvykle sa konzumujú surové alebo vo forme extraktu. Problémom však môže byť skutočnosť, že pri drvených semenách neviete, koľko účinného silymarínu reálne obsahujú. Práve z toho dôvodu sme dali náš pestrec otestovať a môžme deklarovať vysoký obsah silymarínu v drvenom plode.

Snímka obrazovky 2022-05-30 o 15.17.08

Ako prebieha detox pečene?

Detox pečene je skutočne jednoduchý, netreba však zabúdať na pravidelnosť a uvedomiť si, že detox pečene je dlhodobá záležitosť. Či už sa rozhodnete pre očistu pečene pomocou prípravku Pestrec + Reishi + Púpava vo forme kapsúl alebo pre Pestrec mariánsky drvený plod. Stačí dodržiavať denné odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne pri produkte Pestrec + Reishi + Púpava či 1 čajová lyžička drveného plodu 4x denne pri produkte Pestrec mariánsky drvený plod. Myslite však na to, že detox organizmu je dlhodobá záležitosť. Produkt by ste mali užívať aspoň 3 mesiace, aby ste naplno pocítili všetky jeho účinky. Prvé zmeny k lepšiemu sú však častokrát citeľné už týždeň od začiatku užívania.

Pestrec_infografika-2

Pri pravidelnom dlhodobom užívaní pestreca sa aj veľmi poškodená pečeň s rôznymi ochoreniami dokáže zregenerovať tak, že funguje prakticky ako zamlada. Práve preto je pestrec tak uznávaný lekármi a svetovými odborníkmi. Po minimálne 3 mesačnej kúre sa vrátia do normálu taktiež hladiny pečeňových enzýmov, čo je jeden z najdôležitejších ukazovateľov zdravia pečene.

Nezabúdajte na zdravý životný štýl

Príčinou nesprávne fungujúcej pečene je obvykle nezdravý životný štýl. Predovšetkým, časté pitie alkoholu, nadmerné užívanie liekov a konzumácia jedál, ktoré obsahujú veľký podiel konzervantov, priemyselne spracovaných tukov, farbív a ďalších chemických aditív. Celú situáciu zhoršuje nedostatok fyzickej aktivity.

Pokiaľ chcete, aby regenerácia pečene bola čo najefektívnejšia, mali by ste upraviť aj svoj životný štýl. Obmedzte konzumáciu alkoholu, zo stravy vylúčte nekvalitné potraviny a snažte sa konzumovať čo najviac zdravých prírodných produktov. Taktiež sa venujte nejakej fyzickej aktivite. Pri pravidelnom pohybe sa z tela oveľa rýchlejšie vylučujú nežiadúce látky, pečeň dokáže efektívnejšie pracovať a celý detox je účinnejší.

Doprajte si účinný detox pečene aj vy!

Detox pečene je vhodný nielen až vtedy, keď začínate pociťovať zdravotné problémy. Pestrec mariánsky je skvelý aj z hľadiska prevencie. Bez rizika komplikácií ho môžete užívať aj v prípade, že žiadne problémy s pečeňou nepociťujete. Budete tak mať istotu, že vaša pečeň dostáva tú najlepšiu možnú starostlivosť a celý organizmus funguje efektívne, bez toho, aby bol nadmerne zaťažovaný rôznymi toxínmi. Vyskúšajte niektorí z produktov Pestrec mariánsky drvený plod či  Pestrec + Reishi + Púpava aj vy a presvedčte sa o jeho pozitívnych účinkoch na vlastnej koži!

Pestrec

button