Akciové balíky

Ak ešte stále nemáte vybrané vianočné darčeky a neviete čo darovať svojím najbližším, ste na správnom mieste! V tejto sekcií sme si pre vás pripravili špeciálne akciové balíčky s čajom Matcha, vďaka ktorým určite zabodujete a navyše ušetríte nejakú tú korunu. Balíčky sú zostavené na základe dvoch aspektov.

Tým prvým a najdôležitejším faktorom je samozrejme kvalita čaju. Ako ste si už mohli povšimnúť, na našom e-shope predávame dve kvality čaju. Najvyššia kvalita čaju Matcha, ktorú je u nás možné zakúpiť je Kasai a o trochu nižšia kvalita sa nazýva Jimen. Obe kvality sú však jedna z najvyšších kvalít akú je možne u nás na Slovensku a v okolitých krajinách zakúpiť.

Druhým faktorom, na základe ktorého sú balíčky zostavené je spôsob prípravy čaju Matcha. Ak si potrpíte na tradície a milujete čajové ceremónie, určite zvolíte variant na tradičnú prípravu čaju Matcha. Ak nemáte počas svojho dňa čas navyše a ste človek, ktorému sa hodí každá minúta, oceníte variant so shakerom.

Potešte aj vy svoju rodinu, najbližších priateľov alebo známych a urobte im tak krásne vianočné prekvapenie, na ktoré budú vždy s radosťou spomínať.

 

 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.