Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Novinka 100% prírodný
Značka: Matchaday.sk
€5,20 €4,33 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Tento osviežujúci sypaný ovocný čaj, ktorý v sebe ukrýva množstvo jedinečných chutí, si zamiluje každý priaznivec sladkého ovocia. Ohúri vás svojou výnimočnou arómou, ale aj vysokým obsahom zdraviu prospešných látok.

Náš kvalitný ovocný čaj sa skladá z kombinácie jabĺčok v citrónovej šťave, hrozienok, mrkvy, červenej repy, ananásu, papáje kandizovanej v cukre, citrónovej kôry, listov moringy a prírodnej vône. Pozostáva z tých najkvalitnejších surovín a neobsahuje pridané chemické látky, ktoré by mohli škodiť organizmu.

Kombinácia výnimočných darov prírody zásobuje telo mnohými vitamínmi, minerálmi, antioxidantmi a ďalšími bio-aktívnymi látkami. Pitie tohto jedinečného čaju tak nie je len zážitkom pre chuťové bunky, ale aj perfektným spôsobom, ako podporiť zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo si vybrať tento sypaný ovocný čaj?

Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Prémiové suroviny

Pri výrobe čaju používame výberové suroviny vysokej kvality.
Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

100% prírodný produkt 

Nepoužívame žiadne chemikálie ani arómy.
Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Kúsky ovocia

Každý čaj obsahuje reálne kúsky výberového ovocia.
Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Doypack obal

Čaj balíme do doypack obalov, ktoré zabraňujú degradácií svetlom a vlhkom.
Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Zdraviu prospešné látky

Zložky čaju obsahujú mnohé vitamíny, minerály a antioxidanty.
Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Kontrola kvalita

Pri výrobe našich čajov dbáme na maximálnu čerstvosť surovín.

Viac informácií o sypanom ovocnom čaji

Spríjemnite si deň unikátnym ovocným čajom, ktorý si vás získa svojou nenapodobiteľnou chuťou, ale aj viacerými prospešnými účinkami pre ľudské telo. Každá jedna zložka pochádza od overených dodávateľov a obsahuje mnohé cenné látky. Mix výnimočných chutí ohúri každého milovníka osviežujúcich čajov.

Tento osviežujúci sypaný ovocný čaj, ktorý v sebe ukrýva množstvo jedinečných chutí, si zamiluje každý priaznivec sladkého ovocia. Ohúri vás svojou výnimočnou arómou, ale aj vysokým obsahom zdraviu prospešných látok.

Náš kvalitný ovocný čaj sa skladá z kombinácie jabĺčok v citrónovej šťave, hrozienok, mrkvy, červenej repy, ananásu, papáje kandizovanej v cukre, citrónovej kôry, listov moringy a prírodnej vône. Pozostáva z tých najkvalitnejších surovín a neobsahuje pridané chemické látky, ktoré by mohli škodiť organizmu.

Kombinácia výnimočných darov prírody zásobuje telo mnohými vitamínmi, minerálmi, antioxidantmi a ďalšími bio-aktívnymi látkami. Pitie tohto jedinečného čaju tak nie je len zážitkom pre chuťové bunky, ale aj perfektným spôsobom, ako podporiť zdravie.

Tropický raj s moringou (50g) - ovocný čaj

Prospešné účinky na zdravie

Červená repa je skvelým antioxidantom, citrónová tráva zásobuje organizmus vitamínom C, jabĺčka sú výborným zdrojom vlákniny, ale aj mnohých vitamínov. Hrozienka dodávajú do organizmu viacero minerálov a sú skvelým zdrojom energie. Mrkva zásobuje telo vitamínom A. Ananás a papaya prirodzene obsahujú mnohé antioxidanty, ktoré podporujú celkové zdravie.

Špeciálnou prísadou, ktorú obsahuje náš sypaný ovocný čaj, sú práve lístky z moringy. Tá patrí medzi nutrične najbohatšie rastliny na svete. Obsahuje až 8 esenciálnych aminokyselín a 36 protizápalových látok, viacero vitamínov, minerálov a antioxidantov, ale aj výnimočný hormón mladosti – zeatín.

Pravidelné pitie nášho jedinečného ovocného čaju tak posilní vaše zdravie, zníži riziko rôznych ochorení, dodá vám energiu a vyčarí úsmev na tvári. Keďže čaj neobsahuje kofeín, dopriať si ho môžete v ktorejkoľvek časti dňa, pokojne aj večer pred spaním.


Doplňujúce informácie

Obsah balenia: 50 gramov.
Zloženie: Jabĺčka v citrónovej šťave, hrozienka, mrkva, červená repa, ananás a papaya kandizované v cukre, prírodná vôňa, listy moringy 2%, citrónová kôra.
Návod na použitie: Do kanvičky vložíme cca 5g čaju zalejeme 90-100 °C vodou (2,5-3 dl). Lúhujeme 5 minút. Čaj pijeme čerstvý a teplý.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//