Matcha kapsule (100ks balenie)

 
Novinka Tip z Japonska Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Pripravili sme pre vás Matcha kapsuly, vďaka ktorým nemusíte zbytočne strácať čas. Kapsuly sú vyrobené zo 100% vegánskych rastlinných materiálov (zo živice) a sú plnené 100% organickým čajom Matcha. Ak si nepotrpíte na čajové ceremónie, ale chcete zužitkovať všetky účinky čaju Matcha sú tieto kapsuly práve pre vás!

Matcha obsahuje 137-násobne viac antioxidantov ako klasický zelený čaj. Antioxidanty napomáhajú predchádzať chorobám spojeným s vekom tým, že eliminujú poškodenie buniek oxidačným stresom (narušenie rovnováhy medzi aktivitou antioxidačného systému a produkciou voľných radikálov). Okrem toho antioxidanti pomáhajú predchádzať aj ďalším chorobám, ktoré spôsobujú voľné radikály, ako sú napríklad rôzne metabolické poruchy alebo poškodenia tkanív a orgánov.

Katechíny v Matcha obsahujú antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti, ktoré posilňujú imunitný systém a môžu inhibovať vírusy a znižovať pravdepodobnosť infekcie.

Pozn.: Tento výrobok nie je doplnkom výživy. Produkt je iba variant ďalšieho užívania čaju Matcha. Živicové kapsule obsahujú čisto náš čaj Matcha, bez prídavných látok. Vhodné pre ľudí, ktorým čaj Matcha nezachutil, ale chceli by využiť všetky jeho prospešné účinky.

Dostupnosť Na dotaz
€19,90 / ks    
Kód tovaru 203
Značka Matchaday.sk
Kategória Matcha kapsule
Záruka 2 roky
 

pozdlzny

 

MATCHA “TO GO“ KAPSULE

Originálny Matcha čaj v bio kvalite je tu teraz pre Vás v jedinečnom prevedení. Organický zelený čaj Matcha vo forme kapsúl je pohodlné riešenie pre tých, ktorí sa nechcú zdržovať zložitou prípravou tohto čaju a chceli by čo najrýchlejšou formou zužitkovať všetky jeho zdravotné benefity a energickú podporu organizmu.

Tento šikovný variant „to-go“ je vhodný či už na dlhé cesty autom, turistiku alebo len tak do práce, kedy si nemôžete dovoliť pripraviť Váš čaj Matcha tradičnou formou prípravy v chawane (miska na Matchu) alebo v shakeri.

Kapsule obsahujú čisto 100% nefermentovaný exkluzívny zelený čaj Matcha, vo forme veľmi jemného prášku. Kapsule sú vyrobené z veganských rastlinných materiálov (želatíny) a vody, čiže neobsahujú žiadne prídavné látky a sú ľahko prehĺtateľné.

Perfektná chuť, vôňa a bohatá pena tohto prémiového čaju pri tomto variante síce odpadá, avšak všetky zdravotné benefity a účinné látky sú zachované.

ikonky_web_1


 Prečo užívať Matcha kapsulE?

 

1. MNOŽSTVO ANTIOXIDANTOV

Naše Matcha kapsule sú doslova nabité antioxidantmi! Zelený čaj Matcha obsahuje až 137- krát väčšie množstvo EGCG (Epigalokatechín galát) ako klasický zelený  čaj.

Veľká koncentrácia antioxidantov pomáha predchádzať chorobám spojeným s vekom tým, že eliminuje poškodenie buniek spôsobené oxidačným stresom (nerovnováha medzi tvorbou voľných radikálov a schopnosťou organizmu rýchlo odbúravať a detoxikovať reaktívne medziprodukty).

Katechíny obsiahnuté v zelenom čaji Matcha obsahujú antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti, ktoré posilňujú imunitný systém a môžu inhibovať vírusy a znižovať pravdepodobnosť infekcie.

porovnanie_pozdlzne 

2. POHODLNÝ VARIANT VO FORME KAPSULE

Všetci, čo milujeme zelené čaje sa zhodneme, že čaj Matcha je jeden z chuťovo a najvýraznejších čajov vôbec. Je pochopiteľné, že nie každému bude čaj Matcha hneď zo začiatku chutiť. 

Matcha kapsule sú preto ideálne pre tých, ktorí by si radi vychutnali zdravotné prínosy a energetickú podporu pre organizmus, ale ešte stále neprišli na chuť tomuto zelenému čaju.

Kapsule Matcha vám poskytujú rovnaké zdravotné benefity ako náš prémiový zelený čaj Matcha, ako napríklad dlhotrvajúca energia a koncentrácia, zvýšená schopnosť spaľovania kalórií a odbúravanie pocitu hladu, ale v pohodlnej, ľahko prehĺtateľnej kapsule. Tieto kapsule sú vyrobené z vegánskych rastlinných materiálov (želatíny a vody) a sú plnené 100% organickým zeleným čajom Matcha.

 

3. VYROBENÉ Z ORGANICKÉHO ČAJU MATCHA

Naša lahodná Matcha je vyrobená z certifikovaného organického zeleného čaju, ktorý pochádza z plantáží organických čajov v Japonsku. Udržiavame najvyšší štandard a zabezpečujeme, aby náš produkt neobsahoval škodlivé chemikálie, pesticídy, farbivá ani iné látky.

porovanie-vzoriek 

4. KOFEÍN A L-THEANÍN POSKYTUJE DOSTATOK ENERGIE A KONCENTRÁCIE

Naše kapsule Matcha sú vyrobené z prvotriedneho organického japonského čaju Matcha, ktorý obsahuje prirodzene sa vyskytujúce hladiny kofeínu a L-theanínu. 1 čajová lyžičká čaju Matcha obsahuje približne 30 až 35 mg kofeínu. Matcha však obsahuje aj L-theanín, o ktorom je známe, že vyvoláva upokojujúci účinok a zvyšuje koncentráciu.

L-theanín je aminokyselina, ktorá poskytuje upokojujúce účinky a pomáha zmierňovať negatívne vedľajšie účinky kofeínu, ako sú nervozita a kofeínový šok. Kombinácia kofeínu a L-theanínu poskytne tak trvalú energickú podporu pre náš organizmus bez pocitu nervozity a rozrušenia.

  

5. ZVYŠUJE VYTRVALOSŤ

Matcha čaj poskytuje dlhodobý a stabilný prísun energie, ktorý Vás nabudí pocitom koncentrácie, ale nie nervozity po dobu 4 až 6 hodín. Táto forma „pokojnej“ energie je spôsobená kombináciou kofeínu a L-theanínu obsiahnutého v čaji Matcha.

Matcha tiež zvyšuje rýchlosť metabolizmu a podporuje zužitkovanie tuku ako zdroja energie, čím umožňuje telu prístup k energii z uloženého tuku počas cvičenia.

Užívajte až 4 kapsule denne, aby ste dosiahli maximálnu účinnosť.
graf_1

INŠTRUKCIE

Odporúčame:  Začnite užitím 1 kapsule denne zvyšovaním dávky počas 2 týždňov, aby ste dosiahli požadovaný účinok (až 4 kapsule denne). Nekonzumujte na prázdny žalúdok!

Pri zvyšovaní dávky sledujte, ako sa vaše telo cíti, a podľa toho upravte príjem.

Vezmite si 2-4 kapsule na zvýšenie energie. Matcha kapsule prispievajú k udržaniu pozornosti, sústredenia a produktivity.

Naše kapsule so zeleným čajom Matcha poskytujú tiež vynikajúcu podporu pred tréningom. Matcha môže pomôcť zvýšiť výdrž energie, kondície a podporiť zvýšenú termogenézu.

Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Balenie 100ks kapsúl
Váha 71g
1 kapsula obsahuje (Matcha) 340mg
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
G Avatar autora | 19.1.2020
Keďže som objednaný tovar ešte nedostala nemôžem hodnotiť produkt.
5
P Avatar autora | 11.12.2019
táto matcha nemá konkurenciu ????
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.