Matcha kapsule

 
Novinka Tip z Japonska Zväčšiť
  • 1 z 3
 
Dostupnosť Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do
17.12.2019
€19,90 / ks    
Kód tovaru 203
Značka Matchaday.sk
Kategória Matcha kapsule
Záruka 2 roky
 

pozdlzny

 

MATCHA “TO GO“ KAPSULE

Originálny Matcha čaj v bio kvalite je tu teraz pre Vás v jedinečnom prevedení. Organický zelený čaj Matcha vo forme kapsúl je pohodlné riešenie pre tých, ktorí sa nechcú zdržovať zložitou prípravou tohto čaju a chceli by čo najrýchlejšou formou zužitkovať všetky jeho zdravotné benefity a energickú podporu organizmu.

Tento šikovný variant „to-go“ je vhodný či už na dlhé cesty autom, turistiku alebo len tak do práce, kedy si nemôžete dovoliť pripraviť Váš čaj Matcha tradičnou formou prípravy v chawane (miska na Matchu) alebo v shakeri.

Kapsule obsahujú čisto 100% nefermentovaný exkluzívny zelený čaj Matcha, vo forme veľmi jemného prášku. Kapsule sú vyrobené z veganských rastlinných materiálov (želatíny) a vody, čiže neobsahujú žiadne prídavné látky a sú ľahko prehĺtateľné.

Perfektná chuť, vôňa a bohatá pena tohto prémiového čaju pri tomto variante síce odpadá, avšak všetky zdravotné benefity a účinné látky sú zachované.

ikonky_web_1


 Prečo užívať Matcha kapsulE?

 

1. MNOŽSTVO ANTIOXIDANTOV

Naše Matcha kapsule sú doslova nabité antioxidantmi! Zelený čaj Matcha obsahuje až 137- krát väčšie množstvo EGCG (Epigalokatechín galát)ako klasický zelený  čaj.

Veľká koncentrácia antioxidantov pomáha predchádzať chorobám spojeným s vekom tým, že eliminuje poškodenie buniek spôsobené oxidačným stresom (nerovnováha medzi tvorbou voľných radikálov a schopnosťou organizmu rýchlo odbúravať a detoxikovať reaktívne medziprodukty).

Katechíny obsiahnuté v zelenom čaji Matcha obsahujú antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti, ktoré posilňujú imunitný systém a môžu inhibovať vírusy a znižovať pravdepodobnosť infekcie.

porovnanie_pozdlzne 

2. POHODLNÝ VARIANT VO FORME KAPSULE

Všetci, čo milujeme zelené čaje sa zhodneme, že čaj Matcha je jeden z chuťovo a najvýraznejších čajov vôbec. Je pochopiteľné, že nie každému bude čaj Matcha hneď zo začiatku chutiť. 

Matcha kapsule sú preto ideálne pre tých, ktorí by si radi vychutnali zdravotné prínosy a energetickú podporu pre organizmus, ale ešte stále neprišli na chuť tomuto zelenému čaju.

Kapsule Matcha vám poskytujú rovnaké zdravotné benefity ako náš prémiový zelený čaj Matcha, ako napríklad dlhotrvajúca energia a koncentrácia, zvýšená schopnosť spaľovania kalórií a odbúravanie pocitu hladu, ale v pohodlnej, ľahko prehĺtateľnej kapsule. Tieto kapsule sú vyrobené z vegánskych rastlinných materiálov (želatíny a vody) a sú plnené 100% organickým zeleným čajom Matcha.

 

3. VYROBENÉ Z ORGANICKÉHO ČAJU MATCHA

Naša lahodná Matcha je vyrobená z certifikovaného organického zeleného čaju, ktorý pochádza z plantáží organických čajov v Japonsku. Udržiavame najvyšší štandard a zabezpečujeme, aby náš produkt neobsahoval škodlivé chemikálie, pesticídy, farbivá ani iné látky.

porovanie-vzoriek 

4. KOFEÍN A L-THEANÍN POSKYTUJE DOSTATOK ENERGIE A KONCENTRÁCIE

Naše kapsule Matcha sú vyrobené z prvotriedneho organického japonského čaju Matcha, ktorý obsahuje prirodzene sa vyskytujúce hladiny kofeínu a L-theanínu. 1 čajová lyžičká čaju Matcha obsahuje približne 30 až 35 mg kofeínu. Matcha však obsahuje aj L-theanín, o ktorom je známe, že vyvoláva upokojujúci účinok a zvyšuje koncentráciu.

L-theanín je aminokyselina, ktorá poskytuje upokojujúce účinky a pomáha zmierňovať negatívne vedľajšie účinky kofeínu, ako sú nervozita a kofeínový šok. Kombinácia kofeínu a L-theanínu poskytne tak trvalú energickú podporu pre náš organizmus bez pocitu nervozity a rozrušenia.

  

5. ZVYŠUJE VYTRVALOSŤ

Matcha čaj poskytuje dlhodobý a stabilný prísun energie, ktorý Vás nabudí pocitom koncentrácie, ale nie nervozity po dobu 4 až 6 hodín. Táto forma „pokojnej“ energie je spôsobená kombináciou kofeínu a L-theanínu obsiahnutého v čaji Matcha.

Matcha tiež zvyšuje rýchlosť metabolizmu a podporuje zužitkovanie tuku ako zdroja energie, čím umožňuje telu prístup k energii z uloženého tuku počas cvičenia.

Užívajte až 4 kapsule denne, aby ste dosiahli maximálnu účinnosť.
graf_1

INŠTRUKCIE

Odporúčame:  Začnite užitím 1 kapsule denne zvyšovaním dávky počas 2 týždňov, aby ste dosiahli požadovaný účinok (až 4 kapsule denne). Nekonzumujte na prázdny žalúdok!

Pri zvyšovaní dávky sledujte, ako sa vaše telo cíti, a podľa toho upravte príjem.

Vezmite si 2-4 kapsule na zvýšenie energie. Matcha kapsule prispievajú k udržaniu pozornosti, sústredenia a produktivity.

Naše kapsule so zeleným čajom Matcha poskytujú tiež vynikajúcu podporu pred tréningom. Matcha môže pomôcť zvýšiť výdrž energie, kondície a podporiť zvýšenú termogenézu.

Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 11.12.2019
táto matcha nemá konkurenciu ????
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.